SEZON 2011/12

Sezon 2012/13 – III liga lubelsko-podkarpacka

 

13 sierpnia:
STAL Sanok – AVIA ŚWIDNIK 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Sumara 56 min, 2:0 Ząbkiewicz 89 min.

20 sierpnia:
AVIA ŚWIDNIK – PARTYZANT Targowiska 1:0 (0:0)
Bramka: Kubiak 82 min.

27 sierpnia:
KS Zaczernie – AVIA ŚWIDNIK 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Rusiecki 23 min, 0:2 Jeleniewski 70 min, 1:2 Ryniewicz 81 min.

31 sierpnia:
AVIA ŚWIDNIK – CHEŁMIANKA 0:0

4 września:
STAL Mielec – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (0:1)
Bramka: Tarkowski 21 min.

10 września:
UNIA Nowa Sarzyna – AVIA ŚWIDNIK 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kucharzewski 26 min, 0:2 Kucharzewski 46 min, 1:2 Lebioda 48 min.

17 września:
AVIA ŚWIDNIK – POLONIA Przemyśl 0:0

25 września:
STAL Kraśnik – AVIA ŚWIDNIK 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Kubiak 81 min, 0:2 Kuiak 90 min (karny).

1 października:
AVIA ŚWIDNIK – TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Baran 42 min, 0:2 Raczkiewicz 61 min.

8 października:
PODLASIE Biała Podlaska – AVIA ŚWIDNIK 1:0 (1:0)
Bramka: Leśniak 15 min.

15 października:
AVIA ŚWIDNIK – KARPATY Krosno 0:0

23 października:
STRUMYK Malawa – AVIA ŚWIDNIK 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Pruś 20 min, 2:0 Grad 70 min, 3:0 Jandziś 79 min, 3:1 Iracki 90 min.
Mecz rozegrany w Łańcucie.

29 października:
AVIA ŚWIDNIK – SIARKA Tarnobrzeg 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Madeja 41 min, 1:1 Tarkowski 43 min, 2:1 Sadło 54 min.

5 listopada:
IZOLATOR Boguchwała – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (0:0)
Bramki: Maciejewski 68 min.

12 listopada:
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA Radzyń Podlaski 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Mychalczuk 47 min, 0:2 Kępa 63 min.

 

Tabela po rundzie jesennej

1. Siarka Tarnobrzeg 15 29 8 5 2 21:10
2. Orlęta Radzyń Podlaski (b) 15 26 8 2 5 21:14
3. Partyzant Targowiska 15 26 8 2 5 20:15
4. Stal Kraśnik (b) 15 25 7 4 4 25:21
5. Podlasie Biała Podlaska 15 24 7 3 5 22:15
6. AVIA ŚWIDNIK 15 24 7 3 5 12:13
7. Karpaty Krosno
15 23 6 5 4 12:12
8. Unia Nowa Sarzyna 15 21 5 6 4 21:15
9. Strumyk Malawa (b) 15 19 5 4 6 19:24
10. Chełmianka 15 19 5 4 6 17:20
11. KS Zaczernie (b) 15 17 5 2 8 11:19
12. Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 17 4 5 6 18:20
13. Stal Sanok 15 16 4 4 7 16:19
14. Izolator Boguchwała 15 16 4 4 7 15:15
15. Stal Mielec 15 14 4 2 9   9:16
16. Polonia Przemyśl 15 13 2 7 6 12:23

 

17 marca:
AVIA ŚWIDNIK – STAL Sanok 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Giza 4 min, 2:0 Giza 74 min, 2:1 Kuzicki 90 min.

24 marca:
PARTYZANT Targowiska – AVIA ŚWIDNIK 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Zarzyka 20 min, 1:1 Mazurek 42 min, 2:1 Wójcik 89 min.

31 marca:
AVIA ŚWIDNIK – KS Zaczernie 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Brogowski 6 min (samobójcza), 2:0 Jeleniewski 7 min, 2:1 D. Wolański 68 min.

7 kwietnia:
CHEŁMIANKA – AVIA ŚWIDNIK 0:4 (0:0)
Bramki: 0:1 KUcharzewski 71 min, 0:2 Kucharzewski 76 min, 0:3 Maciejewski 85 min (karny), 0:4 Tarkowski 90 min.

14 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – STAL Mielec 1:0 (0:0)
Bramka: Mazurek 51 min.

21 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – UNIA Nowa Sarzyna 1:0 (0:0)
Bramka: Sadło 48 min.

28 kwietnia:
POLONIA Przemyśl – AVIA ŚWIDNIK 0:0

2 maja:
AVIA ŚWIDNIK – STAL Kraśnik 1:0 (0:0)
Bramka: Giza 60 min.

6 maja:
TOMASOVIA Tomaszów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK 2:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Giza 52 min, 0:2 Giza 67 min, 1:2 Chwała 75 min, 2:2 Paskiw 81 min.

12 maja:
AVIA ŚWIDNIK – PODLASIE Biała Podlaska 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Gawroński 5 min, 1:1 Tarkowski 43 min.

19 maja:
KARPATY Krosno – AVIA ŚWIDNIK 2:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Giza 31 min, 0:2 Mazurek 35 min, 1:2 Buczek 46 min, 2:2 Buczek 51 min, 2:3 Hajduk 83 min (samobójcza).

26 maja:
AVIA ŚWIDNIK – STRUMYK Malawa 6:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Giza 5 min, 1:1 Pruś (51 min (karny), 2:1 Maciejewski 64 min (karny), 3:1 Giza 77 min, 4:1 Grzegorczyk 80 min, 5:1 Mazurek 89 min, 5:2 Pruś 90 min, 6:2 Bednarek 90 min.

30 maja:
SIARKA Tarnobrzeg – AVIA ŚWIDNIK 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Kwieciński 6 min, 1:1 Rusiecki 50 min, 2:1 Zabłocki 72 min, 3:1 Wolan 80 min, 3:2 Tarkowski 86 min.

2 czerwca:
AVIA ŚWIDNIK – IZOLATOR Boguchwała 0:0

6 czerwca:
ORLĘTA Radzyń Podlaski – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (0:1)
Bramka: Jeleniewski 23 min.

 

Tabela końcowa sezonu 2011/12

1. Siarka Tarnobrzeg 30 57 17 6 7 55:28
2. AVIA ŚWIDNIK 30 55 16 7 7 39:27
3. Podlasie Biała Podlaska 30 53 16  5 9 47:30
4. Orlęta Radzyń Podlaski (b) 30 50 15 5 10 40:29
5. Partyzant Targowska 30 49 14 7 9 48:35
6. Tomasovia Tomaszów Lubelski
30 45 12 9 9 37:32
7. Izolator Boguchwała
30 41 10 11 9
28:26
8. Stal Kraśnik (b) 30 39 11 6 13 48:50
9. Karpaty Krosno 30 38 10 8 12 29:34
10. Stal Mielec 30 38 11 5 14 28:31
11. KS Zaczernie (b) 30 36 10 6 14 28:41
12. Stal Sanok 30 35 8 11 11 32:36
13. Polonia Przemyśl 30 35 8 11 11 31:43
14. Unia Nowa Sarzyna 30 34 8 10 12 31:34
15. Strumyk Malawa (b) 30 29 7 8 15 31:53
16. Chełmianka 30 26 7 5 18 31:54

Siarka Tarnobrzeg wywalczyła awans do II ligi (grupa wschodnia).

Partyzant Targowiska, KS Zaczernie i Strumyk Malawa wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym utrzymały się Unia Nowa Sarzyna i Chełmianka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *