SEZON 2002/03

Sezon 2002/2003 – IV liga lubelska

 

3/4 sierpnia:
VICTORIA Parczew – AVIA ŚWIDNIK 1:1 (0:0)
Bramki:
0:1 Orzędowski 47 min, 1:1 Hulajko 56 min.

10/11 sierpnia:
AVIA ŚWIDNIK – LUBLINIANKA Lublin 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 Adamczyk 9 min (wolny), 2:0 J. Kozieł 68 min.

14/15 sierpnia:

LEGION Tomaszowice – AVIA ŚWIDNIK 1:1
Bramka dla Avii:
A.Kozieł 65 min.

17/18 sierpnia:
BKS UNIA Bełżyce – AVIA ŚWIDNIK 1:0 (0:0)
Bramka: Pietras 68 min.

24/25 sierpnia:
ROZTOCZE Szczebrzeszyn – AVIA ŚWDNIK 1:4
Bramki dla Avii: Chojnacki 5 min (karny), Orzędowski 34 min, A. Kozieł 36 min, Adamczyk 85 min (wolny).

31 sierpnia/1września:
AVIA ŚWIDNIK – GRANICA Dorohusk 1:0 (0:0)
Bramka: Adamczyk 85.

4 września:
TOMASOVIA Tomaszów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK 3:1 (1:0)
Bramki:
1:0 Wasilewski 12 min, 2:0 Koczon 60, 2:1 J. Kozieł 82 min (wolny), 3:1 Droździel 88 min.

7/8 września:
AVIA ŚWIDNIK – STALPoniatowa 3:1 (2:1)

Bramki: 1:0 J. Kozieł 9 min, 2:0 Mazurek 22 min (samobójcza), 2:1 Brzyski 44 min (karny), 3:1 Adamczyk 89 min.

14/15 września:

ORLĘTA Radzyń Podlaski – AVIA ŚWIDNIK 1:0 (0:0)
Bramka:
Pieńkus 84 min (karny).

21/22 września:
AVIA ŚWIDNIK – CZARNI Dęblin 2:4 (0:0)
Bramki:
1:0 J. Kozieł 51 min, 1:1 Wajs 59 min, 1:2 Sztejn 71 min, 1:3 Sztejn 76 min, 2:3 J. Kozieł 76 min, 2:4 Kołdes 81 min.

28/29 sierpnia:

GÓRNIK II Łęczna – AVIA ŚWIDNIK 3:1 (1:1)
Bramki:
0:1 Chojnacki 8 min (karny), 1:1 Szymanek 41 min, 1:2 Szymanek 63 min, 1:3 Pastusiak 70 min.

5/6 października:
AVIA ŚWIDNIK – CHEŁMIANKA Chełm 3:1 (1:0)
Bramki:
1:0 Iwan 19 min, 2:0 Adamczyk 67 min, 2:1 Okoniewski 78 min (karny), 3:1 Chojnacki 90 min (karny).

12/13 października
WISŁA Puławy – AVIA ŚWIDNIK 0:3 (0:2)
Bramki:
0:1 Orzędowski 16 min, 0:2 A. Kozieł 44 min, 0:3 Adamczyk 73 min.

19/20 października:
AVIA ŚWIDNIK – HETMAN II Zamość 1:2 (1:0)
Bramki:
1:0 A. Kozieł 37 min, 1:1 Kowalski 67 min, 1:2 Cios 75 min.

26/27 października:
UNIA Hrubieszów – AVIA ŚWIDNIK 0:4 (0:1)
Bramki:
0:1 J. Kozieł 43 min, 0:2 J. Kozieł 52 min, 0:3 A. Kozieł 67 min, 0:4 Lewandowski 73 min.

2/3 listopada:

STAL Kraśnik – AVIA ŚWIDNIK 1:2 (0:1)
Bramki:
0:1 J. Kozieł 36 min, 0:2 Iwan 50, 1:2 Bender 55 min.

9/10 listopada:
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA Łuków 0:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Kurek 25 min (karny), 0:2 Skrzymowski 88 min.

16/17 listopada:
AVIA ŚWIDNIK – VICTORIA Parczew 6:2 (4:1)
Bramki:
0:1 szymański 13 min, 1:1 Machnikowski 17 min, 2:1 A. Kozieł 20 min, 3:1 A. Kozieł 30 min, 4:1 Adamczyk 39 min, 4:2 Palica 47 min, 5:2 J. Kozieł 72 min, 6:2 J. Kozieł 90 min.

Tabela jesieni

1. Górnik II Łęczna 18 40 12 4 2 39:18
2. Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 36 10 6 2 41:18
3. Chełmianka Chełm 18 36 11 3 4 42:18
4. Czarni Dęblin 18 33 10 3 5 39:24
5. Orlęta Łuków 18 32 9 5 4 29:14
6. Hetman II Zamość 18 30 9 3 6 37:27
7. Orlęta Radzyń Podlaski 18 30 8 6 4 32:14
8. AVIA ŚWIDNIK 18 29 9 2 7 35:24
9. Stal Kraśnik (s) 18 29 8 5 5 30:20
10. BKS Unia Bełżyce 18 28 8 4 6 36:31
11. Legion Tomaszowice 18 27 8 3 7 27:22
12. Lublinianka Lublin 18 23 6 5 7 32:26
13. Granica Dorohusk (b) 18 23 7 2 9 30:45
14. Wisła Puławy 18 19 5 4 9 22:36
15. Victoria Parczew (b) 18 16 4 4 10 25:39
16. Stal Poniatowa (b) 18 14 4 2 12 23:47
17. Unia Hrubieszów 18 5 1 2 15 11:43
18. Roztocze Szczebrzeszyn (b) 18 4 1 1 16 14:78

Runda wiosenna:

22/23 marca:
LUBLINIANKA Lublin – AVIA ŚWIDNIK 3:2 (3:0)
Bramki:
1:0 Ładniak 3 min, 2:0 Ładniak 32 min, 3:0 Nowak 38 min, 3:1 Perduta 46 min (karny), 3:2 Orzędowski 63 min.

29/30 marca:
AVIA ŚWIDNIK – LEGION Tomaszowice 1:1 (1:0)
Bramki:
1:0 Zawadzki 44 min, 1:1 Skrzypek 48 min.

5/6 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – BKS UNIA Bełżyce 0:1 (0:1)
Bramka:
Zieliński 37 min.

19 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – ROZTOCZE Szczebrzeszyn 1:1 (0:0)
Bramki:
0:1 Kowalik 50, 1:1 Orzędowski 90 min (karny).

16/17 kwietnia:
GRANICA Dorohusk – AVIA ŚWIDNIK 1:0 (1:0)
Bramka:
Tatysiak 29 min (karny).

26/27 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 1:2 (0:2)
Bramki:
0:1 Świderek 10 min, 0:2 Koczon 33 min, 1:2 Zawadzki 85 min.

30kwietnia/1 maja:
STAL Poniatowa – AVIA ŚWIDNIK 0:5 (0:0)
Bramki:
0:1 A.Kozieł 50min, 0:2 J. Kozieł 56 min, 0:3 Zawadzki 66 min, 0:4 A. Kozieł 80 min, 0:5 J. Kozieł 82 min.

3/4 maja:
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA Radzyń Podlaski 1:2 (1:0)
Bramki:
1:0 Orzędowski 34 min, 1:1 Koperwas 65 min, 1:2 Leszkiewicz 85 min.

10/11 maja:
CZARNI Dęblin – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (0:1)
Bramka:
Orzędowski 15 min.

17/18 maja:
AVIA ŚWIDNIK – GÓRNIK II Łęczna 7:1 (4:0)
Bramki:
1:0 Misztal 24 min, 2:0 Adamczyk 26 min (karny), 3:0 Orzędowski 28 min, 4:0 J. Kozieł 35 min, 5:0 J. Kozieł 55 min, 6:0 J. Kozieł 83 min, 6:1 Gryzio 88 min, 7:1 J. Kozieł 90 min.

24/25 maja:
CHEŁMIANKA Chełm – AVIA ŚWIDNIK 0:0

31 maja/1 czerwca:
AVIA ŚWIDNIK – WISŁA Puławy 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Iwan 14 min, 2:0 Adamczyk 42 min (karny), 3:0 Orzędowski 82 min.

3/4 czerwca:
HETMAN II Zamość – AVIA ŚWIDNIK 0:6 (0:2)
Bramki:
0:1 J. Kozieł 38 min, 0:2 Adamczyk 44 min, 0:3 A.Kozieł 53 min, 0:4 Zawadzki 73 min, 0:5 Adamczyk 75 min, 0:6 Michalski 90 min.

7/8 czerwca:
AVIA ŚWIDNIK – UNIA Hrubieszów 1:1 (1:0)
Bramki:
1:0 J. Kozieł 37 min, 1:1 Wlter 61 min.

15 czerwca:

AVIA ŚWIDNIK – STAL Kraśnik 1:1 (1:1)
Bramki:
0:1 Jaskowski 26 min, 1:1 Iwan 33 min.

22 czerwca:
ORLĘTA Łuków – AVIA ŚWIDNIK 2:2 (1:0)
Bramki:
1:0 Zarzycki 40 min (karny), 2:0 Matyjasek 50 min, 2:1 Adamczyk 55 min, 2:2 Zawadzki 85 min.

 Tabela końcowa sezonu 2002/2003

1. Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 79 24 7 3 91:26
2. Orlęta Radzyń Podlaski 34 70 21 7 6 71:25
3. Orlęta Łuków 34 59 17 8 9 60:36
4. Górnik II Łęczna 34 58 17 7 10 61:54
5. Stal Kraśnik (s) 34 53 14 11 9 59:41
6. Czarni Dęblin 34 53 15 8 11 65:47
7. Legion Tomaszowice 34 52 15 7 12 56:42
8. BKS Unia Bełżyce 34 52 15 7 12 55:55
9. Lublinianka Lublin 34 51 13 12 9 56:45
10. AVIA ŚWIDNIK 34 50 14 8 12 67:40
11. Granica Dorohusk (b) 34 50 15 5 14 56:65
12. Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 60:64
13. Chełmianka Chełm 34 47 13 8 13 60:47
14. Wisła Puławy 34 46 13 7 14 51:62
15. Victoria Parczew (b) 34 41 10 11 13 54:59
16. Stal Poniatowa (b) 34 19 5 4 25 36:96
17. Unia Hrubieszów 34 14 3 5 26 26:81
18. Roztocze Szczebrzeszyn (b) 34 12 3 3 28 31:130

Od kolejnego sezonu zmniejszono liczbę drużyn w lidze do 16. W związku z tym oraz ze spadkiem z III ligi Lewartu Lubartów i Łady Biłgoraj z IV ligi spadło aż siedem drużyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *