Sezon 2003/2004 – IV liga lubelska
9/10 sierpnia:
ORLĘTA Łuków – AVIA ŚWIDNIK 4:3 (2:2)
Bramki: 1:0 Skrzymowski 12 min, 2:0 Matyjasek 18 min, 2:1 P. Kamiński 35 min, 2:2 Adamczyk 40 min, 3:2 Matyjasek 72 min, 3:3 P. Kamiński 76 min, 4:3 Gaj 85 min.
16/17 sierpnia:
AVIA ŚWIDNIK – START Krasnystaw 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Machnikowski 19 min, 2:0 Kamiński 51 min, 2:1 Rycyk 68 min, 3:1 Kamiński 74 min, 4:1 Misztal 77 min.
23/24 sierpnia:
GÓRNIK II Łęczna – AVIA ŚWIDNIK 1:0 (1:0)
Bramka: Wójcik 21 min.
30/31 sierpnia:
AVIA ŚWIDNIK – LUBLINIANKA lublin 3:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Grzegorczyk 13 min, 0:2 Pranagal 18 min, 0:3 Ładniak 26 min, 1:3 Kagankiewicz 64 min, 2:3 Teodorowicz 73 min, 3:3 Misztal 90 min (wolny).
3 września:
JANOWIANKA Janów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Orzędowski 38 min (samobójcza), 1:1 Adamczyk 40min, 2:1 Krzysztoń 55, 3:1 Dycha 73 min.
6/7 września:
AVIA ŚWIDNIK – GRANICA Lubycza Królewska 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Wasilewski 24 min, 1:1 Teodorowicz 69 min.
13/14 września:
ORLĘTA Radzyń Podlaski – AVIA ŚWIDNIK 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Panek 1 min, 1:1 A. Kozieł 44 min.
20/21 września:
AVIA ŚWIDNIK – LEGION Tomaszowice 1:0 (1:0)
Bramka: Zawadzki 6 min.
27/28 września:
CZARNI Dęblin – AVIA ŚWIDNIK 2:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Waja 6 min, 1:1 Orzędowski 16 min, 1:2 Misztal 33 min, 2:2 Kozdrój 70 min.
4/5 października:
AVIA ŚWIDNIK – ŁADA Biłgoraj 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Adamczyk 29 min, 2:0 Teodorowicz 38 min.
11/12 września:
STAL Kraśnik – AVIA ŚWIDNIK 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Adamczyk 42 min, 1:1 Ryczek 51 min.
Czerwona kartka: Bednaruk 38 min.
18/19 października:
AVIA ŚWIDNIK – LEWART Lubartów 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Klepacz 23 min, 1:1 Teodorowicz 35 min (karny), 2:1 Kamiński 72 min.
25/26 października:
BKS UNIA Bełżyce – AVIA ŚWIDNIK 1:7 (1:2)
Bramki: 0:1 Misztal 8 min, 0:2 Zawadzki 40 min, 1:2 Mirosław 44 min, 1:3 A. Kozieł 50 min, 1:4 Adamczyk 53 min, 1:5 A. Kozieł 63 min, 1:6 Kagankiewicz 78 min, 1:7 Zawadzki 83 min.
2 listopada:
AVIA ŚWIDNIK – GRANICA Dorohusk 0:0
8/9 listopada:
PODLASIE Biała Podlaska – AVIA ŚWIDNIK 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Zawadzki 28 min, 1:1 Kurkowski 30 min, 1:2 Kamiński 70 min.
Tabela po rundzie jesiennej
1. Lublinianka Lublin | 15 | 32 | 10 2 3 | 33:18 |
2. Podlasie Biała Podlaska (b) | 15 | 31 | 10 1 4 | 25:14 |
3. Lewart Lubartów (s) | 15 | 31 | 10 1 4 | 27:18 |
4. Stal Kraśnik | 15 | 29 | 8 5 2 | 32:12 |
5. Granica Lubycza Królewska (b) | 15 | 26 | 7 5 3 | 27:14 |
6. Orlęta Łuków | 15 | 25 | 7 4 4 | 28:18 |
7. AVIA ŚWIDNIK | 15 | 24 | 6 6 3 | 30:20 |
8. Orlęta Radzyń Podlaski | 15 | 24 | 7 3 5 | 28:22 |
9. Górnik II Łęczna | 15 | 23 | 7 2 6 | 24:31 |
10. Łada Biłgoraj (s) | 15 | 19 | 6 1 8 | 31:28 |
11. Legion Tomaszowice | 15 | 19 | 5 4 6 | 21:24 |
12. Czarni Dęblin | 15 | 16 | 4 4 7 | 21:27 |
13. Granica Dorohusk | 15 | 13 | 4 1 10 | 12:21 |
14. Janowianka Janów Lubelski (b) | 15 | 13 | 4 1 10 | 24:35 |
15. BKS Unia Bełżyce | 15 | 8 | 2 2 11 | 14:40 |
16. Start Krasnystaw (b) | 15 | 6 | 2 0 13 | 10:45 |
Runda wiosenna:
20/21 marca
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA Łuków mecz przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
27 marca:
START Krasnystaw – AVIA ŚWIDNIK 0:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Ładniak 28 min, 0:2 Szewczyk 58 min, 0:3 Szewczyk 64 min, 0:4 Ładniak 79 min, 0:5 Ładniak 90 min.
3 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – GÓRNIK II Łęczna 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Ładniak 27 min, 2:0 Sieczkarz 78 min, 2:1 Copik 81 min.
9 kwietnia:
LUBLINIANKA Lublin – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (0:0)
Bramka: Sieczkarz 76 min.
Mecz zaległy:
14 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA Łuków 0:0
18 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – JANOWIANKA Janów Lubelski 0:0
24/25 kwietnia:
GRANICA Lubycza Królewska – AVIA ŚWIDNIK przełożony
28 kwietnia:
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA Radzyń Podlaski 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Wasilewski 45 min (karny), 1:1 Misztal 68 min (wolny), 2:1 Orzędowski 69 min (karny), 3:1 Szewczyk 71 min.
1 maja:
LEGION Tomaszowice – AVIA ŚWIDNIK 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Machnikowski 35 min, 0:2 Sieczkarz 45 min, 1:2 Kołodziej 72 min (karny).
9 maja:
AVIA ŚWIDNIK – CZARNI Dęblin 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Zawadzki 38 min, 2:0 Iwan 82 min.
Mecz zaległy:
12 maja:
GRANICA Lubycza Królewska – AVIA ŚWIDNIK 0:0
16 maja:
ŁADA Biłgoraj – AVIA ŚWIDNIK 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Iwan 23 min (samobójcza), 2:0 Bubiłek 31 min.
23 maja:
AVIA ŚWIDNIK – STAL Kraśnik 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Solis 32 min, 1:1 Zawadzki 39 min, 2:1 Misztal 52 min.
30 maja:
LEWART Lubartów – AVIA ŚWIDNIK 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Szajkowski 35 min, 2:0 Kaczmarski 42 min, R. Szczawiński 78 min.
5 czerwca:
AVIA ŚWIDNIK – BKS UNIA Bełżyce 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Tokarz 47min, 1:1 Misztal 78 min.
Czerwone kartki: Machnikowski w 55 min i Bednaruk w 64 min.
13 czerwca:
GRANICA Dorohusk – AVIA ŚWIDNIK 2:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Drozd 24 min, 1:1 Klempka 38 min (karny), 1:2 Kalinowski 45 min, 1:3 Kamiński 59 min, 2:3 Kalinowski 68 min (samobójcza), 2:4 Marczuk 74 min.
20 czerwca:
AVIA ŚWIDNIK – PODLASIE Biała Podlaska 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Piotrowicz 10min, 0:2 Klujewski 24 min, 1:2 Zawadzki 47 min, 1:3 Klujewski 68 min.
Tabela końcowa sezonu 2003/2004
1. Lewart Lubartów (s) | 30 | 65 | 20 5 5 | 64:28 |
2. Lublinianka Lublin | 30 | 58 | 17 7 6 | 60:34 |
3. Stal Kraśnik | 30 | 55 | 15 10 5 | 62:29 |
4. AVIA ŚWIDNIK | 30 | 52 | 14 10 6 | 53:35 |
5. Orlęta Radzyń Podlaski | 30 | 52 | 15 7 8 | 63:39 |
6. Podlasie Biała Podlaska (b) | 30 | 50 | 15 5 10 | 48:30 |
7. Granica Lubycza Królewska (b) | 30 | 48 | 12 12 6 | 44:24 |
8. Orlęta Łuków | 30 | 47 | 13 8 9 | 50:36 |
9. Górnik II Łęczna | 30 | 46 | 14 4 12 | 50:51 |
10. Łada Biłgoraj (s) | 30 | 37 | 11 4 15 | 53:51 |
11. Janowianka Janów Lubelski (b) | 30 | 36 | 11 3 16 | 47:58 |
12. Czarni Dęblin | 30 | 35 | 9 8 13 | 38:47 |
13. Legion Tomaszowice | 30 | 32 | 8 8 14 | 42:55 |
14. BKS Unia Bełżyce | 30 | 28 | 7 7 16 | 41:65 |
15. Granica Dorohusk | 30 | 22 | 6 4 20 | 24:58 |
16. Start Krasnystaw (b) | 30 | 6 | 2 0 28 | 17:116 |
Baraże o miejsce w IV lidze lubelskiej
Po zakończeniu tego sezonu nie było automatycznego awansu do IV ligi lubelskiej. Odbyły się dwustopniowe baraże. Najpierw spotały się ze sobą mistrzowie czterech lig okręgowych:
Chełmianka Chełm – Victoria Parczew 1:1 i 2:3. Awans: Chełmianka.
Wisła Puławy – Hetman II Zamość 1:1 2:0. Awans: Wisła.
W kolejnej rundzie barażów przegrani z poprzedniej rundy spotkali się z IV-ligowcami z miejsc 13-14:
Victoria – BKS Unia 3:0 i 3:2. Awans Victorii i spadek BKS Unii.
Hetman II Zamość – Legion Tomaszowice 3:3 i 3:0. Awans Hetmana II i spadek Legionu.